نحوه جذب و حفظ استعداد در عصر اختلال دیجیتال

با داشتن ۶۸ ٫ ۵٪ از کارگران که خود را “مشغول کار” یا “فعالانه از کار” جدا نمی کنند ، فرهنگ یادگیری یک سازمان از همیشه مهم تر است. از آنجا که شرکتهای مختلف در صنایع علاقمند به یافتن و حفظ استعدادها – بویژه در مناطق در حال رشد مانند فناوریهای دیجیتال هستند – اکنون کارمندان انتظار دارند که رهبران و اماکن کار در محیطی با اختلال شدید دیجیتال چابک باشند.

دیجیتال

از آنجا که جو دیجیتال به تکامل و پیشرفت خود ادامه می دهد ، سازمان هایی که می توانند سازگار شوند ، به احتمال زیاد در یک چشم انداز رقابتی فزاینده موفق می شوند. در حالی که زمانی درجه ها معیار یادگیری و دانش کارکنان آینده نگر محسوب می شدند ، مهارتهای مرتبط و فوراً قابل استفاده مانند تجزیه و تحلیل داده ها و رسانه های اجتماعی اکنون در سراسر جهان تقاضای زیادی دارند.

برای ایجاد یک محیط یادگیری چالاکی که می تواند به نیازهای بازار پاسخ دهد و مشتری را در حال تحول کند ، سازمان ها باید طیف وسیعی از گزینه های یادگیری را برای کارمندان در نظر بگیرند که یک نیروی کار سازگار ایجاد می کنند. این وبلاگ به بررسی ۶ روش برای اطمینان از جذب و حفظ استعداد شرکت شما از استعداد لازم برای ایجاد تحول دیجیتالی می پردازد.

۱ ٫ بلوغ دیجیتالی رانندگی کنید

منطق – کارمندان امروز می خواهند برای شرکت هایی کار کنند که به آنها اجازه می دهد مهارت ها و توانایی های لازم برای موفقیت را توسعه دهند و نشان دهند. طبق بررسی اخیر MIT Sloan Management Review و Deloitte ، کارفرمایانی که فرصت توسعه مهارت را ارائه نمی دهند ، شش برابر بیشتر از افرادی که برای سازمانهای بالغ دیجیتالی کار می کنند ، شش برابر بیشتر از کارمندان در طی یک سال از شرکت ترک می کنند.

مزایا – ۸۰٪ از کارمندان کار را برای رهبران دیجیتال ترجیح می دهند. و این فقط به هزاره محدود نمی شود بلکه در تمام گروه های سنی که نشان دهنده تأثیر محیط دیجیتال است ، در سراسر هیئت اجرا می شود. از آنجا که بلوغ دیجیتالی یک سازمان ، تحول دیجیتالی خود را به دنبال دارد ، سازمان هایی که استراتژی دیجیتالی را شامل می شوند که شامل افراد و فرآیندهای مختلفی می شود ، در زمینه جذب و حفظ استعداد موفق تر هستند.

نتایج – استراتژی های دیجیتالی در سازمانهای بالغ با تأکید بر تبدیل تجارت به طریق بهبود هدفمند در نوآوری ، تصمیم گیری و تعامل با استعداد تدوین می شوند. اینها انواع سازمانهایی هستند که افراد می خواهند برای آنها کار کنند و در نتیجه ، اکثریت مشغول به کار در سازمان های بالغ دیجیتالی از استراتژی ، فرهنگ و رهبری سازمان خود راضی بودند.

۲ ٫ ریزآموزشی

منطق : در چنین محیط های کاری پر سرعت ، متخصصان همیشه به وقت فشار می آورند و نیاز به یادگیری انعطاف پذیر و تقاضا دارند. هر ماه ۳٫۳ میلیون جستجو در ماه در هر ماه برای یادگیری آنلاین وجود دارد در حالی که کالیبر جستجوگرها با ۶۹٪ درجه های دارای تحصیلات عالی و با انگیزه هستند و اکثر آنها از ۲۰ تا ۳۹ سال سن دارند.

مزایا : با یادگیری آنلاین ، افراد فرصت می یابند با سرعتی که متناسب با برنامه آنها باشد ، پیشی بگیرند و این قدرت را داشته باشند که در هر زمان و در صورت لزوم از منابع استفاده کنند. مدل یادگیری تقاضا دسترسی آسان به محتوا را با استفاده از تلفن همراه ادامه می دهد. برنامه هایی که به صورت سخنرانی ، تجدید نظر در راهنمایی ها و آماده سازی امتحانات همراه با برنامه ریزی دانش آموزان هستند ، روش های جدیدی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا به برنامه درسی بطور مداوم بیاموزند.

دانش آموز

نتایج : انعطاف پذیری کلاس های آنلاین ، رشد مدل های ترکیبی و امکان استفاده از تلفن های هوشمند و برنامه ها برای انجام کار در کلاس ، یادگیری آنلاین را برای دانشجویان جذاب تر کرده است. برای بخش های تحقیق و توسعه ، آموزش آنلاین می تواند به داده هایی که قبلاً در دسترس نیستند دسترسی پیدا کند. از طریق تجزیه و تحلیل ، سازمان ها می توانند رفتار و تعامل کارمندان را پیگیری کنند و بفهمند که چه تخصص ها و قالبهایی جذاب ترین و موفقیت آمیز است.

دانشجو

۳ ٫ ارائه گواهینامه حرفه ای

منطق : در چشم انداز دیجیتال همیشه در حال تحول ، به راحتی می توان از آن کنار رفت. شرکت های امروزی هنگام استخدام و جستجوی کارمندانی که با فرهنگ شرکت خود مطابقت داشته باشند رویکردهای متفاوتی را اتخاذ می کنند ، در نقش خود باقی می مانند و تلاش می کنند تا صفوف خود را بالا ببرند. هنگامی که کارفرمایان در تلاشند بین نامزدهای بالقوه انتخاب کنند یا به دنبال سرمایه گذاری در مشاغل کارکنان خود باشند ، یک مدرک بین المللی شناخته شده اطمینان از سطح مهارت یک نامزد را فراهم می کند.

سرمایه گذاری

مزایا : صلاحیت این طبیعت نه تنها مهارت و دانش طاقچه را نشان می دهد ، بلکه اخلاقی قوی برای یادگیری است. ادامه یادگیری میل به یادگیری ، تعهد و رشد را نشان می دهد. یک گواهینامه خارجی نیز به یک استاد کمک می کندبه دنبال یادگیری مهارت های جدید یا یک فارغ التحصیل اخیر فارغ التحصیل علاقه مند به حرفه ای شدن در زمینه دیجیتال ، به یک سوزن درخشان در آن یونجه دیجیتال تبدیل می شوید.

نتایج : افزایش سرمایه گذاری درگیر اشتغال ۱۰ درصدی می تواند سود سالانه ۳۴۰۰ دلار برای هر کارمند را افزایش دهد. با تشویق و در واقع سرمایه گذاری در کارمندان برای انجام دوره هایی که منجر به صدور گواهینامه حرفه ای می شوند ، یک شرکت می تواند بهره وری ، سود و افزایش خود را افزایش داده و در نهایت کارمندان را حفظ کند. توسعه مداوم بهترین راه برای برداشت استعداد و اطمینان از اینکه کارمند بطور مداوم توانایی های خود را با چالش نقش خود ایفا می کند. نتیجه بلند مدت وفاداری ، انسجام و البته رشد است.

دلار

۴ ٫ در صدر روندهای نوظهور صنعت باشید

منطق : در دنیای دیجیتال ، سرعت تحولات بسیار سریع است ، بنابراین نیاز به اهمیت استفاده مجدد از برنامه به طور منظم برای ماندن در پیش روی فن آوری ها ، استراتژی ها و تحولات جدید است. دانستن آخرین پیشرفت می تواند فرصت های نوظهور را برای مشارکت حرفه ای ها با مشتریان (فعلی و آینده) فراهم کند و درآمد کسب کند.

Benefit s : از سال ۲۰۱۳ میزان مصرف رسانه های دیجیتال در ایالات متحده ۴۹٪ افزایش یافته است. شروع برنامه آموزش مداوم باعث می شود که زبان آموزان از آخرین روندها به روز باشند. تحولات در صنعت خود نه تنها این ، بلکه درک کلی از سیستم عامل ها و فرآیندهای دیجیتال اطمینان خواهد داد که ادارات می توانند دانش جدید خود را جمع کنند و برای اطمینان از موفقیت به عنوان یک نهاد تجاری بزرگ و پررونق همکاری کنند.

نتایج : طبق گفته دولت انگلیس ، ۷۲٪ از شرکتهای بزرگ و ۴۹٪ از شرکتهای کوچک و متوسط ​​در حال حاضر از اثرات شکاف مهارت در روندهای دیجیتال رنج می برند. یک سازمان می تواند با رعایت کردن حرکات ، تغییر و روندهای اصلی در دنیای دیجیتال ، دیگران را به سمت ضرب و شتم برساند و حداکثر میزان مواجهه با سیستم عامل های جدید را قبل از اشباع به دست آورد. در نتیجه شرکت ها قادر خواهند بود تا برند تجاری خود را گسترش دهند ، به یک مقام در زمینه شما تبدیل شوند و در نهایت ، از افزایش فروش لذت ببرند.