از گیاه مورینگا بیشتر بدانید | بیماری

: سرویس سلامت آکا ایران به نقل از دکتر سلام:

 گیاه مورینگا چه ویژگیایی داره و در چه زمینه هایی موثره می خوایم اثرات و خاصیتای درمانی ان رو به شما معرفی کنیم بد نیس به این مطلب نگاهی بندازین

مورینگا گیاه بسیار به درد بخور در درمان سرطان است و در بعضی نقاط جهان به اون «گیاه عجیب» می گن. این گیاه بومی هنده و دارای برگای گرد و کوچکه که از هزاران سال پیش در درمان بیماریا نقش زیادی داشته.

برگای این گیاه پر از ویتامین و املاح معدنی مانند پتاسیم، کلسیم، منیزیم، ویتامین C، پروتئین و بتاکاروتنه. بعضی تحقیقات نشون داده این گیاه می تونه بیشتر از ۳۰۰ مریضی رو درمان کنه.

یکی از دلیلای اینکه در هند نسبت به آمریکا ۸۴ درصد کمتر مرگ به وجود اومده به وسیله سرطان هست، به دلیل وجود گیاه بومی در اون منطقه س.

در هر ۱۰۰ گرم از گیاه مورینگا، ۱۰ برابر بیشتر ویتامین A نسبت به هویج، ۲۵ برابر آهن بیشتر نسبت به اسفناج، ۹ برابر بیشتر پروتئین نسبت به ماست طبیعی، ۱۷ برابر کلسیم بیشتر نسبت به شیر، ۱۵ برابر پتاسیم بیشتر نسبت به موز و ۱۲ برابر ویتامین ث بیشتر نسبت به پرتغال هست.

این گیاه به دلیل دارا بودن مواد مغذی و خواص دارویی پزشکی سرطان تخمدان، خون، کبد و ریه رو درمان و تاثیر مثبتی در کنترل سرطانای دیگه داره.

منبع :

این نوشته در سلامتی فرستاده شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *